مدیر مسئول پایگاه خبری «میزبان هنر» به دیدار مدیر و عوامل « نمایش نت» رفت.


به گزارش خبرنگار میزبان هنر، احمد ایمان زاده در دیدار خود با سعید نوروزی مدیر مسئول سایت تخصصی « نمایش نت» و دکتر مهدی رحمانی مدیر موسسه فرهنگی هنری و نشر «هفت کتاب»، به تشریح اهداف تشکیل، رویکرد و چگونگی فعالیت های پایگاه خبری «میزبان هنر» پرداخت.


در این نشست، دغدغه های اصلی جامعه فرهنگی هنری کشور مورد بحث قرارگرفت و مسائل مربوط به حوزه تئاتر به عنوان نقطه مشترک فعالیت های هر دو رسانه، بررسی و تحلیل شد.

نوروزی درباره علت فعالیت های خود در حوزه تئاتر بیان کرد: تئاتر ما مخاطب ندارد، از اجراهای بزرگ گرفته تا اجراهایی که در سالن های 50، 60 نفره بر روی صحنه می رود، دغدغه تماشاچی دارند.
وی افزود: وقتی برای تهیه خبر از یک نمایش می رویم می بینیم که بیشتر حاضرین در سالن مهمان عوامل هستند. این مسئله جای تاسف دارد. حتی چهره های آشنای تلویزیونی هم که تئاتر کار می کنند از فروش خود راضی نیستند. ما می خواهیم در نمایش نت این مشکل را حل کنیم و به وزارت فرهنگ و ارشاد قول داده ایم که تا 3،4 سال آینده مردم را تئاتربین خواهیم کرد.
در ادامه ایمان زاده مدیر مسئول میزبان هنر ضمن تایید صحبت های سعید نوروزی گفت: نداشتن مخاطب یکی از مشکلات فعلی تئاتر است. نداشتن بیمه تامین اجتماعی، عدم برخورداری از خدمات رفاهی و... از مشکلات اصلی هنرمندان همه رشته های هنری است.
وی افزود: هدف ما این است که از طریق تریبون «میزبان هنر»، « نمایش نت» و هر رسانه همپای دیگر، صدای هنرمندان را به گوش متولیان فرهنگ و هنر در کشور که وزیر فرهنگ و معاونین است برسانیم. احداث بیمارستان هنر برای هنرمندان از کمترین خدماتی است که می توانند به آنها ارائه دهند.

اشتراک گذاری: