در حاشیه افتتاحیه نمایندگی ساعت لوندویل Lond weil صورت گرفت

گروه مهندس ایده‌آل، متشکل از فارغ التحصیلان مهندسی از دانشگاه های امیرکبیر و شریف، با هدف مهارت افزایی و رشد فردی جامعه مهندسی تاسیس شده است.

به اعتقاد "مهندس ایده‌آل" در کنار مهارت‌های مهندسی، ارتباطات، مدیریت، هوش مالی و کار با فضای مجازی از جمله مهم ترین مهارت‌هایی غیر مهندسی است که نیاز است مهندسان و آحاد مردم از آن‌ها بهره مند باشند. از این رو، خود را متعهد به آموزش و آگاهی‌بخشی این مهارت‌ها به جامعه یافت که در این راستا گام های محکمی برداشته است

از آنجا که رونق اقتصادی در صدر اولویت‌های کشور و مردم می‌باشد و مجموعه مهارت‌های ذکر شده، به عنوان یک موتور محرک می‌تواند در این زمینه کارساز باشد. مجموعه "مهندس ایده‌آل" در کنار فعالیت‌های مهندسی، اقدام به تاسیس گروه ایده‌پردازی و توسعه کسب و کار نمود تا بتواند نقشی موثر در پیشبرد اهداف اقتصادی جامعه برعهده گیرد. این نقش به صورت علمی و با بهره گیری از روش‌های بروز باید صورت پذیرد.
از زمان شروع به کار گروه ایده‌پردازی و توسعه کسب و کار مهندس ایده‌آل، تاکنون در چندین پروژه فعالیت خود را آغاز کرده‌است. این پروژه‌ها با توجه به تخصص افراد تیم، در زمینه‌های متعددی بوده است. یکی از پروژه‌ها، پروژه توسعه کسب و کاری نمایندگی برند ساعت لوندویل واقع در غرب تهران بود که در روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد، مراسم رونمایی و افتتاحیه این فروشگاه با سیستم کاری جدید برگزار گردید.
مهم‌ترین شاخصه‌ در رونق کسب و کار، رضایت مندی مشتریان و ایجاد حس خوب از ارتباط با صاحب کسب و کار است. برای رسیدن به این هدف، باید از ابزار‌های مختلف علمی استفاده نمود. اطلاع رسانی و تبلیغات کارآمد و موثر، ایجاد خدمات متمایز، استفاده از خلاقیت در کارها، مشتری مداری در ابعاد مختلف، ایجاد ارتباطات سازنده با مخاطبان و... راهکارهای موثری در رسیدن به موفقیت در کسب و کار هستند.
در این راستا، گروه ایده پردازی و توسعه کسب و کار مهندس ایده آل، پشتیبانی از نمایندگی برند ساعت لوندویل را برعهده گرفت. تیم خلاقیت راهکارهای نوآورانه در ایجاد خدمات و فروش در فضای حقیقی و محازی را برای این فروشگاه تهیه و تنظیم نمود. با همکاری صاحبان نمایندگی، این ایده پردازی‌ها وارد مرحله عملیاتی خود شدند. اصلاح ساختار فیزیکی فروشگاه، ایجاد بسترهای موثر فضای مجازی، ایجاد خدمات جدید و نوآورانه در حوزه ساعت و همچنین توسعه خدمات حتی در فضای غیر از ساعت از جمله کارهای عملیاتی برای توسعه کار بود. برگزاری افتتاحیه متفاوت و جذاب با حضور هنرمندان و ورزشکاران پیش کسوت، اولین گام اجرایی در شناخته شدن و مطرح شدن هرچه بیشتر این فروشگاه نزد مخاطبان منطقه‌ای و شهری بود. ایجاد باشگاه مشتریان و تعداد بالای مخاطبان برای ایجاد ارتباطات موثر یکی از مهم‌ترین عوامل رشد و رونق این فروشگاه شده است. اما نکته مهم این است که تمامی این فعالیت‌ها، متفاوت با فعالیت های مرسوم و غیر کاربردی در اکثر کسب و کار ها می‌باشد. باید پذیرفت که انجام درست و موثر هرکاری نیاز به آموزش و بهره گیری از روش‌های علمی دارد. مهندس ایده‌آل با توجه به توانمندی‌های علمی خود که حاصل ماه‌ها و سال‌ها تلاش و فعالیت بوده است، به پشتیبانی کسب و کارها می‌آید و در آینده‌ای نزدیک به یکی از بزرگترین و موثر ترین گروه‌ها در زمینه رونق تولید و خدمات تبدیل خواهد شد. ان شاءالله در آخر از خانم مهندس حکیمه طاهری و مهندس بنیامین طاهری بعنوان کسانیکه در ابتدا اجرای ایده مهندس ایده آل  همکاری ویژه ای داشتند تشکر مینماییم.

اشتراک گذاری: