در هفته دولت ۹۸؛

درهفته دولت امسال با طراحی مدیران رسانه ملی رکورد حضور مسئولان در رادیو و تلویزیون شکسته شد.به گزارش حوزه رادیو تلویزیون میزبان هنر، درهفته دولت امسال با طراحی مدیران رسانه ملی رکورد حضور مسئولان در رادیو و تلویزیون شکسته شد و ۹۷۸ ساعت و ده دقیقه از بهترین لحظات جدول پخش صداوسیما در اختیار اهالی خیابان پاستور قرار گرفت تا بی واسطه دستاورد‌ها و تلاش‌هایشان را برای مردم بیان کنند.

شبکه­‌های استانی، بخش ­های خبری و شبکه ­های رادیویی و تلویزیونی سراسری رتبه ­های اول تا چهارم را در روایت تلاش­‌های دولت به دست آوردند.

در هفته دولت، معاونت سیاسی در بخش‌های مختلف خبری خود بیش از ۱۲۶ ساعت و ۲۳ دقیقه را به انعکاس خدمات دولت و صحبت‌های دولتمردان اختصاص داد که در میان آن‌ها بخش‌های مختلف خبری شبکه خبر پیشتازند.

شبکه‌های تلویزیونی سراسری نیز در این هفته ۵۳ ساعت و ۱۵ دقیقه میزبان دولتمردان بوده و یا برنامه‌هایی درباره خدمات دولت پخش کرده‌اند که در میان آن‌ها شبکه سه سیما با ۱۴ ساعت و ۳۰ دقیقه در رأس قرار دارد.

شبکه‌های سراسری معاونت صدا هم در این یک هفته، ۸۹ ساعت و ۱۳ دقیقه از برنامه های خود را به قوه مجریه اختصاص دادند که در میان آن‌ها سهم شبکه رادیویی «گفتگو» با ۱۶ ساعت و ۴۰ دقیقه بیش از سایرشبکه‌ها بوده است.

شبکه های تلویزیونی استانی هم در هفته دولت ۲۹۱ ساعت و ۱۵ دقیقه میزبان دولتمردان بوده یا برنامه‌هایی در زمینه خدمات دولت پخش کرده اند که در میان آن‌ها شبکه استانی همدان با ۲۶ ساعت و ۳۶ دقیقه رکورددار است.

شبکه های رادیویی استانی هم ۳۹۴ ساعت و ۴۵ دقیقه از بهترین لحظات خود را به بیان خدمات دولت دوازدهم اختصاص داده اند که در میان رادیو های استانی، رادیو گلستان با ۳۵ ساعت و ۲۷ دقیقه فعال‌ترین آن‌ها بوده است.

شبکه‌های مختلف معاونت برون‌مرزی هم در هفته دولت ۲۰ ساعت و ۳۷ دقیقه از برنامه‌های خود را به تلاش‌های دولتمردان اختصاص دادند و گوشه‌هایی از پیشرفت‌های ایران اسلامی را به تصویرکشیدند.

رادیو‌های برون‌مرزی هم در این هفته دست خالی از بیان دستاور‌های دولت دوازدهم بیرون نیامدند و دو ساعت و چهل و دو دقیقه از برنامه‌های خود را به این موضوع اختصاص دادند.

این میزان ساعات فقط مختص برنامه‌هایی است که برای معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نظارت سازمان قابل احصاء بوده‌اند و ساعات و دقایق فراوانی هم در صدا و هم در سیما وجود دارد که به هیچ عنوان قابل جمع بندی نیست و یا در اختیار قوه مجریه یا راوی تلاش‌های دولتمردان در قالب‌های مختلف بوده است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری: