در جلسه هیأت دولت به ریاست روحانی؛


در جلسه هیأت وزیران، ادامه بحث و بررسی درباره کلیات بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور انجام شد و اعضای دولت درباره منابع و مصارف بودجه تبادل نظر کردند.

رئیس سازمان بازرسی کشور گفت

 رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بازنشستگان شاغل که پست های خود را تا 15 آذر ماه ترک نکنند، به دادگاه معرفی می شوند.

نماینده سابق ایران در اوپک گفت

نماینده سابق ایران در اوپک گفت: حذف کارت سوخت توسط دولت روحانی اقدام بسیار اشتباهی بود و اشتباه تر از آن گران کردن قیمت بنزین در این شرایط اقتصادی نابسامان است.

سخنگوی انجمن سازندگان قطعات گفت:

 سخنگوی انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو گفت: آشفته بازار کنونی خودرو حاصل عملکرد نادرست شورای رقابت است که سبب ایجاد قیمت های کاذب در بازار شده و در نتیجه سودهای کلان به جیب دلالان می رود.

دادستان تهران مطرح کرد

دادستان تهران گفت: ۹۴.۵ درصد محکومان زندانی توان پرداخت مهریه را ندارند.

گفتگوی تلفنی مجری برنامه حالا خورشید( رضا رشید پور)  با محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات را مشاهده کنید.

معاون اول رئیس‌جمهور:

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران زورگویی و باج‌گیری از ملت ایران است، اظهار کرد: اینکه دولت با اطمینان اعلام می‌کند که واردات کالاهای اساسی و داروهای مورد نیاز مردم در حال انجام و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد، نه به دلیل اقدامات بشردوستانه ایالات متحده آمریکا، بلکه به دلیل راهکارهایی است که خود برای مواجهه با این شرایط اتخاذ کرده است.

عضو هیات رییسه مجلس گفت: رییس جمهوری در نامه ای چهار وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرد.