جدیدترین اثر محسن چاوشی در آخرین مراحل اخذ مجوز قرار دارد.

مراسم ختم بهنام صفوی در مسجد جامع شهرک قدس برگزار شد.

گرایش موسیقی در کشور به ساز‌های غربی و پاپ به اندازه‌ای شده که بقای هنرمندان دانش آموخته ساز‌های سنتی در خطر است.

مدیر برنامه‌های علیرضا افتخاری در حالی از ضرب و شتم این هنرمند خبر داد که پلیس قزوین این گفته‌ها را تکذیب کرد.

دیدار نوروزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هیأت مدیره خانه موسیقی و جمعی از هنرمندان موسیقی در خانه موسیقی برگزار شد.


استاد حاج علی اصغر خسروی کتولی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی مقامی کتولی روز یکشنبه ۱۲ اسفند ماه در سن ۸۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.

به مناسبت 8 اسفند سالروز درگذشت استاد غلامحسین بنان:

نزدیک به 117 سال پیش، زمانی که باران بهاری بام تهران را تر کرد، شرف السلطنه نوه محمد شاه قاجار شاید تصورش را نمی کرد که فرزندش از عاشقانه‌های این فصل بخواند.

به گزارش خبرنگار میزبان هنر جوشکون کارادمیر، موسیقی دان و خواننده ترکیه ای گفت: در آخرین سفرم به ایران در روستای ابیانه کاشان مهمان مادر پیری شدم و برای قدردانی برایش ساز زدم. پیرزن از نوای ساز اشک ریخت و من نیز به همراه او گریستم، این حادثه الهام بخش یکی از آهنگ هایم به نام ابیانه شد.

همراه با جشنواره موسیقی97؛

تهران - میزبان هنر -  عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پنجمین شب از سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به سالن سوره حوزه هنری آمد و به تماشای موسیقی اقوام ایرانی نشست.

همراه با موسیقی فجر 97 ؛

تهران - میزبان هنر - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ، گفت: ظرفیت‌های عرصه موسیقی متعلق به همه مناطق، اقوام و گروه هاست و از این منظر در جشنواره پیش رو به گروه‌های خارج از تهران توجهی ویژه شده است.

موسیقی ایرانی در سال‌های اخیر شاهد اقداماتی بود که نامش را ابداع و نوآوری گذاشتند. مدعی بودند سازهای ایرانی دچار نقص هستند و به دلیل همین نقص‌ها است که جهانی نشده‌اند.

صفحه1 از3