مهلت ارسال اثر به پنجمین جشنواه هنری دانشجویی ققنوس تهران بزرگ تا ۵ بهمن ماه تمدید شد.به گزارش میزبان هنر، مهرداد توکلی دبیر کل پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس گفت: از زمان اعلام فراخوان جشنواره تاکنون، بیش از ۸۰۰ اثر در بخش‌های تخصصی جشنواره به دبیرخانه ارسال شده است.

وی افزود: با توجه به درخواست و استقبال چشمگیر از این جشنواره و همچنین ظرفیت‌های هنری بسیار در دانشگاه ها، زمان ارسال آثار را تمدید کردیم تا دانشجویان، فارغ‌التحصیلان سال ۹۴ به بعد و اساتید دانشگاه که تاکنون موفق به ثبت اثر خود نشده اند، با مراجعه به دبیرخانه و دریافت کد رهگیری فرصت حضور در این رویداد بزرگ را به دست آورند.

توکلی با اشاره به تمدید ۱۰ روزه جشنواره اظهار کرد: ۵ بهمن ماه آخرین مهلت ارسال آثار خواهد بود و دیگر تمدید نخواهد شد.

وی با تاکید مجدد بر اضافه شدن اولین دوره اهدای " جایزه بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی " با محوریت زندگی و آرمان‌های ایشان، ولایتمداری و جبهه جهانی مقاومت، افزود: هنرمندان می توانند آثار تولیدی خود را با محور ذکر شده و در تمامی بخش‌های جشنواره ارسال نمایند.

گفتنی است پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس به همت بسیج دانشجویی تهران بزرگ و در بخش‌های عکس، خوشنویسی، هنر‌های تجسمی، فیلم کوتاه، آوا‌ها و نوا‌های انقلابی، پژوهش‌های هنری، ادبیات نمایشی، ادبیات داستانی، تئاتر و نمایش، نشریات دانشجویی و شعر برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا روز ۵ بهمن ماه با مراجعه به نمایندگان دبیرخانه در دانشگاه‌ها و یا به دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در تهران، جنب متروی طالقانی، مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی سابق آمریکا) تحویل دهند.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری: