شهرری- میزبان هنر - نماهنگ «روایت چهل» اثر فعالان رسانه ای سپاه سیدالشهدا (ع) و سازمان فضای مجازی استان تهران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرری رونمایی شد .

به گزارش یکشنبه شب میزبان هنر، این نماهنگ با هنرنمایی فعالان رسانه ای سپاه سیدالشهدا(ع) عصر یکشنبه با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) و جمعی از فعالان رسانه ای این شهرستان ری رونمایی شد .
این نماهنگ 5 دقیقه ای با محتوای ارزش های انقلاب توسط یکی از فعالان حوزه موسیقی و به سرپرستی عباس صادقی و تنظیم محسن آرما در خانه تاریخی دبیرالملک عودلاجان شهرری تولید شده است .
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران در این مراسم یادآروشد که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی با تمام ظرفیت ها و صرف هزینه های بسیار به میدان آمده اند و جوانان ما نیز با همین اقدامات مقابل اجرای نقشه های آنان می ایستند .
سردار حسن زاده استفاده از هنر را راهی موثر برای نمایان کردن ظرفیت ها و ارزش های انقلاب عنوان کرد و ادامه داد که جوانان ما امروز با استفاده از تصاویر و فیلم های منتشر شده با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا خواهند شد .
وی با یادآوری اینکه دشمنان بشریت و اسلام واقعی در راهی که قدم برداشته اند، موفق نمی شوند، تصریح کرد: آنها به دنبال وارونه جلوه دادن حقایق بوده و ما وظیفه داریم تا در این باره افشاگری کنیم .

اشتراک گذاری: