دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) از آمادگی کامل برای برگزاری هرچه باشکوه تر همایش شیرخوارگان حسینی خبر داد.به گزارش حوزه قرآن و عترت میزبان هنر، داود منافی‌پور دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع)،  با اشاره به اینکه همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی امسال در استادیوم آزادی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این آیین پرشور، در بیش از ۶ هزار نقطه کشور و ۴۵ کشور جهان برپا خواهد شد.

وی درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای ایاب و ذهاب عزاداران گفت: دو هزار اتوبوس برای سرویس دهی رفت و برگشت شرکت کنندگان در تجمع بزرگ شیرخوارگان حسینی در نظر گرفته شده است. این همایش، روز پانزدهم شهریور ماه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ صبح برگزار می‌شود. محل استقرار اتوبوس‌ها در مناطق مختلف تهران در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود تا شرکت کنندگان در مراسم شیرخوارگان حسینی خود را به آن نقطه رسانده و به راحتی به استادیوم آزادی بروند. البته ایستگاه مترو استادیوم آزادی هم فعال است و خط ۵ مترو تهران آماده خدمت رسانی به عزاداران است.

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) ادامه داد: برگزاری مراسم روضه خوانی و توزیع نذرنامه‌ها از اقدامات حاشیه‌ای این همایش بزرگ خواهد بود.

منافی پور در پایان گفت: ۲۰ درصد از ظرفیت کل استادیوم آزادی برای آقایان در نظر گرفته شده است. مسیر ورود و خروج هم مشخص است تا خانواده‌ها بتوانند به راحتی از ورزشگاه خارج شوند و مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری: