فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر از آخرین شرایط جسمانی این بازیگر پیشکسوت خبر داد.

تشریفات»، «رگبار (معمای شاه)» و «گذر» تعدادی از فیلم های سینمایی و تلویزیونی پایان هفته هستند.

شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، آموزش، سلامت، قرآن، امید و افق فردا مراسم اقامه نماز و تشییع سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی به صورت زنده پوشش خواهند داد.

به گزارش  میزبان هنر، در این بیانیه آمده است: «بسم رب الشهداء و الصدیقین» «من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا».

تهیه‌کننده سینما در برنامه رادیویی پاسخ داد؛


به گزارش حوزه رادیو تلویزیون میزبان هنر، سید غلامرضا موسوی رئیس انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران شب گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «پشت صحنه رادیو تهران» درباره گرایش و استقبال مخاطبان و فیلمسازان به شبکه نمایش‌خانگی گفت: حضور vod‌ها در حقیقت یکی از دلایل این استقبال است. همانطور که می‌دانید شبکه نمایش خانگی زمانی با پول‌های اختلاس توانست سر و شکل تازه‌ای به خود بگیرد. همیشه پول‌هایی که بی‌حساب و کتاب وارد هر حرفه‌ای می‌شود، چه در سینما، چه در تولیدات شبکه نمایش خانگی و چه در جا‌های دیگر حتی در ساختمان سازی، باعث یک بی‌نظمی اقتصادی در آن سیستم می‌شود.


اولین قسمت برنامه «مجلسی‌ها» ویژه انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی به زودی روی آنتن می‌رود.

قطب‌الدین صادقی کارگردانی سریالی درباره مستوره اردلان شاعر اهل کردستان را بر عهده گرفت.

تفاهم نامه همکاری برای تولید فصل دوم سریال «نون .خ» به امضای مجید زین العابدین مدیر شبکه یک و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه رسید.

جدیدترین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما میزان رضایت و استقبال مردم از برنامه های خانواده تلویزیون را اعلام کرده است.

جمعی از موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین حسینی (ع) صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در هفته دولت ۹۸؛

درهفته دولت امسال با طراحی مدیران رسانه ملی رکورد حضور مسئولان در رادیو و تلویزیون شکسته شد.

محمد حاجی‌حسینی، شاعر طنزپرداز کشورمان در ۹۰سالگی درگذشت.

صفحه1 از4