در جلسه امروز مدیران کارگروه مد و لباس، محوریت موضوع و محل برگزاری جشنواره مد و لباس فجر مشخص شد.به گزارش گروه فرهنگی میزبان هنر به نقل از ستاد خبری هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوستان گفتگو را به عنوان محل برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر معرفی کرد و گفت: پس از بررسی‌ مکان‌های پیشنهادی شورای سیاستگذاری جشنواره و انتخاب گزینه نهایی، هفته گذشته قرارداد بوستان گفتگو به عنوان محل برگزاری با شهردای تهران منعقد شد.

سید مهدی جعفری مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر افزود: با نهایی شدن این قرارداد، محل برگزاری مورد بررسی تیم اجرایی جشنواره برای جانمایی بخش‌های مختلف جشنواره قرار گرفته است.

جعفری همچنین از زمان برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: ٢٦ بهمن تا ۲ اسفند سال جاری هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس از ساعت ١٠ صبح تا ٨ شب در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اولین بار است که مکان جشنواره سه ماه قبل از برگزاری تعیین شده و نقشه اجرای جشنواره برای جانمایی آماده است.

مدیر روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: متراژ مورد استفاده برای فضای جشنواره‌ای در بوستان گفتگو بیش از ٥٠هزار مترمربع در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:

برچسب ها: