به همت خادمیاران رضوی انجام شد؛


مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 16 هزار نفر از مردم شریف مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان طی یک سال گذشته توسط خادمیاران حوزه سلامت آستان مقدس امام رضا(ع) ویزیت رایگان شدند.
به گزارش میزبان هنر، به دنبال خدمت رسانی خادمیاران رضوی در استان‌های مختلف کشور و به منظور محرومیت زدایی و ارائه خدمات به ساکنان مناطق محروم کشور جمعی از خادمیاران حوزه سلامت در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان به هم وطنان خود خدمت رسانی کردند.
دادخدا خدایار مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در استان سیستان و بلوچستان گفت: 16 هزار و 840 نفر از اقشار محروم و نیازمند این استان در یک سال گذشته توسط خادمیاران سلامت امام رئوف(ع) ویزیت رایگان شدند.
وی افزود: از این تعداد 10 هزار و 845 نفر تحت معاینه و درمان قرار گرفته و به 5 هزار و 995 نیازمند کمک دارویی ارائه شده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اعزام 240 پزشک و پرستار در قالب تیم‌های امدادی پزشکی، بستری رایگان 100 نیازمند (که به صورت میانگین برای هر بیمار 2 میلیون تومان هزینه شده است) از جمله اقدامات خادمیاران کانون خادمیاری سلامت بوده است.
شایان ذکر است، بیش از 3 هزار خادمیار رضوی در استان سیستان و بلوچستان ذیل پرچم امام مهربانی در حال ساماندهی برای خدمت رسانی به اقشار مختلف این استان هستند.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری: