مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران اقدامات خادمیاران رضوی این دفتر نمایندگی را در ماه مبارک رمضان تشریح کرد.به گزارش میزبان هنر،  محمد اسماعیل امام‌زاده با تشریح اقدامات خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان گفت: خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی از روزها قبل از ماه مبارک رمضان با تشکیل پویش های خودجوش مردمی اقدام به تامین مایحتاج ضروری محرومین و نیازمندان روزه دار کردند.
وی افزود: در طول ماه مبارک رمضان خادمیاران رضوی استان مازندران بیش از 7 هزار و پانصد و هشتاد مورد سبد کالا را به صورت خودجوش تهیه و میان نیازمندان استان توزیع کردند.
امام‌زاده با بیان اینکه در کنار توزیع سبدهای کالا، سفره‌های افطاری نیز در مناطق مختلف استان برپا شده است گفت: بیش از 50 هزار مازندرانی در طول ماه مبارک رمضان بر سفره افطاری خادمیاران امام رضا(ع) میهمان شدند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی همچنین از اعطای کمک هزینه به 189 خانواده مستضعف توسط خادمیاران این دفتر نمایندگی خبر داد و گفت: همزمان با میلاد کریم اهل بیت(ع) 22 مورد نیز جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است.
وی ادامه داد: از دیگر اقدامات این دفتر نمایندگی در ماه مبارک رمضان می توان به تأمین هزینه درمان 187 فرد نیازمند، بهسازی و نوسازی 11 خانه محرومین، اعزام 8 کاروان زیارت اولی به تعداد 360 محروم به مشهد مقدس، عقیقه 20 رأس گوسفند و توزیع گوشت آن میان محرومین، توزیع 6 هزار قرص نان در ایام میلاد کریم امام حسن مجتبی(ع) و توزیع بیش از 1500 دست لباس نو میان نیازمندان و محرومین استان مازندران اشاره کرد.
امام‌زاده به اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و قرآنی در طول ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: بیش از 8 هزار ختم قرآن توسط خادمیاران رضوی استان مازندران در طول ماه مبارک رمضان به امام رئوف(ع) اهدا شده است.
وی افزود: 300 محفل قرآنی در 22 شهرستان استان مازندران در طول ماه مبارک رمضان اقدام به جزءخوانی قرآن کریم کردند که این محافل با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم استان روبه رو شده است.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری: