صبح امروز؛


فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری عامل سوءاستفاده از اطلاعات دارندگان محصولات اپل خبر داد و هشدارهایی را درمورد استفاده از آیفون و آپید ارائه کرد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا:

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ترافیک گفت: ترافیک در محورهای ایلام- مهران، چذابه و شلمچه در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم است.

یک روانشناس اجتماعی با تاکید بر ضرورت حفظ همبستگی اجتماعی در شرایط اقتصادی دشوار، گفت: در ماه‌های اخیر که مردم نگرانی‌هایی در زمینه اقتصاد داشتند، سوداگران توانستند با دستکاری ترس مردم، بازار را به دست بگیرند و سیل سرمایه‌های سرگردان را به بازار خودرو هدایت کنند.

دبیر کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا ضمن تشریح نقاط قوت فاز دوم طرح کاهش یا (LEZ ) گفت: همه خودروهای دیزلی و بنزینی که در تهران تردد می‌کنند، اعم از شخصی، عمومی، اتوبوس، کامیون، کامیونت، نخاله‌بر، زباله‌بر و ... باید برگه معاینه فنی داشته باشند، چون در مرحله دوم طرح کاهش، محدودیت تردد خودروهای فاقد معاینه فنی، به طور 24 ساعته، در هفت روز هفته و 365 روز سال اجرا می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه زائران قبل از حضور در پایانه مرزی ویزا و گذرنامه تهیه کنند، گفت: پارکینگ‌های مناسبی در مرز‌ها تهیه شده است، زائران به توصیه‌های پلیس توجه جدی داشته باشند.